środa, 13 stycznia 2010

Chwalę się SZALEM

Nareszcie! Szal ślubny skończony, przyszła panna młoda zachwycona ;) Zdjęcia robione w czasie mierzenia sukni ślubnej, więc nie mogę pokazać za dużo (i mam nadzieję, że nie pokaże ;)


Szal wykonany koronką estońską, powinien być wystarczająco ciepły na styczniowy mróz. Chętnie odpowiem na techniczne pytania, gdyż podczas robienia dużo sama się nauczyłam.

8 komentarzy:

 1. Jestem pod wielkim wrażeniem, cudny szal, będzie niebanalnym dodatkiem ślubnej kreacji !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja też mogę dostać taki na mój ślub za sto lat? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpiękniejszy element mojego stroju. To prawda, że jestem zachwycona :) Dziękuję Martuś :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oleńko, oczywiście i to na pewno nie za sto lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny szal taki delikatny aż dziw bierze że może grzać taka mgiełka :) Ja poproszę też o zdjęcie panny płodej w tym szalu jeśli można :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pełna podziwu. Szal cudowny.Czy moge prosić o dokładny opis robirenia szala. pozdrawiam olina

  OdpowiedzUsuń
 7. czy taki szal ma być tylko ślubny ? a jakby tak np. czarny? jest piękny, a ja zmarzlak, aż mi na widok tego szala cieplej sie zrobiło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj po raz pierwszy trafiłam na tego bloga i jestem pod ogromnym wrażeniem. Szukałam jakiegoś wzoru (ale po polsku) na szal estoński i tak tutaj się znalazłam. Ostatnio trochę zaniedbałam druty na rzecz koralikowania, ale chodzi za mną właśnie taki szal. Czy prośba o wzór to byłaby bezczelność z mojej strony? Mam nadzieję,że nie zostanie to tak odebrane. Proszę o pomoc i pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń